Terapie zachowań

Konsultacja ABC dla właścicieli szczeniaków

konsultacje behawioralne

konsultacje behawioralne online

Konsultacja dla przyszłych mam

konsultacja abc

dla właścicieli szczeniaków

konsultacje_abc

Długo myślisz nad wyborem psa – jakiej ma być rasy? Kupić czy adoptować? W końcu słodka mała kulka pojawia się w Twoim domu, a w Twojej głowie rodzi się milion pytań. Jak nauczyć psa czystości? Co zrobić, by przestał gryźć? Jak nauczyć psa zostawania samemu? Czy przeprowadzić kwarantannę? Jak oswoić go ze światem i sprawić, by się nie bał? Jak poprawnie socjalizować go z psami? Jakie pułapki czekają Was na każdym etapie rozwoju?

Na te wszystkie pytania odpowiedzą nasi behawioryści podczas specjalnej konsultacji behawioralnej dla najmłodszych!

konsultacja behawioralne

konsultacje

Twój pies sprawia problemy? Bywa agresywny? Jest bardzo lękliwy? Niszczy i wyje pod nieobecność? Zacznij od konsultacji behawioralnej!

Pierwsza konsultacja składa się z dwóch części: dokładnego wywiadu behawioralnego, obserwacji psa oraz postawienia diagnozy, a następnie sporządzenia zaleceń do dalszej pracy i ćwiczeń. Na spotkaniu poprawiamy wszystko, co można ulepszyć (od diety po spacery), ale w sposób dostosowany do trybu życia właścicieli. Dlaczego poprawiamy wszystko? Na problem behawioralny patrzymy jak na łańcuch: różne czynniki będą wpływały na zachowanie, wzmacniając poszczególne ogniwa wzmocnimy cały łańcuch.

Nie pomagamy tylko psom, ułatwiam też życie właścicieli!

Już jedna konsultacja behawioralna potrafi znacząco mniejszyć występowanie problemu. Bardziej zaawansowane i złożone przypadki uzupełniamy treningami indywidualnymi.

konsultacja behawioralne online

konsultacje_online

Dla osób z miejscowości, w których trudno o dostęp do profesjonalnych behawiorystów oraz dla konsultacji spoza granic kraju, a także osób przebywających na kwarantannie lub szczeniąt w okresie kwarantanny.

Konsultacja obejmuje:

👉 indywidualną analizę przypadku

👉 60-90 minut konsultacji na Skype

👉 analizę podesłanych materiałów (wymagane nagrania video)

👉 ustalenie przyczyn problemowych zachowań

👉ustalenie planu pracy (wspólnie ustalamy plan dostosowany do waszych możliwości!)

konsultacja dla przyszłych mam

dla_mam_2

Masz w domu psa i jesteś w ciąży? Na pewno masz dużo pytań. Jak przygotować psa na przyjście dziecka? Jak przygotować dom, by był bezpieczny dla psa i malucha? Jak przedstawić niemowlaka psu? Jak kreować poprawną relację między dzieckiem a psem? I wiele wiele innych. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowie nasz behawiorysta podczas specjalnej konsultacji dla przyszłych mam.

Jeśli masz w domu szczeniaka – skorzystaj z konsultacji ABC dla właścicieli szczeniąt! Jeśli masz już problem pies-dziecko umów się na konsultacje behawioralną na żywo!