inne

pies w domu, dziecko w drodze

kurs dla kobiet w ciąży

pies3

Kurs praktyczno – teoretyczny dla rodzin posiadających psa i spodziewających się dziecka. Zapraszam kobitki w ciąży, najlepiej w I lub II trymestrze, na zajęcia przygotowujące psa i oczywiście całą rodzinę na przyjście dziecka! Oprócz lekcji praktycznych dostaniecie 100-stronnicowy ebook z teorią! Program jest moim autorskim pomysłem, drugiego takiego nie znajdziecie nigdzie!

W skład kursu wchodzi 5 lekcji praktycznych, na których będzie uczyć się przydatnych komend (jak chodzenie przy wózku czy reagowanie na komendy zza bramki) i odwrażliwiać psa na nowe sytuacje (gesty, dźwięki, przedmioty) oraz dostaniecie odpowiedzi na nękające Was pytania i wątpliwości.

Pierwsze mamy kurs już ukończyły, a ich pupile zaliczyły najważniejszy egzamin na “psią siostrę”- przyjęły niemowlaka bez stresu!

Trening indywidualny

indywidualne

Potrzebujesz popracować 1 na 1 z trenerem? Nie pasują ci godziny kursów? Twój pies nie poradzi sobie w grupie? Zapraszamy na treningi indywidualne! Trening trwa około 45 minut, może odbyć się w sali, na działce lub wybranym terenie. Popracujemy nad zachowaniami, które wymagają jeszcze szlifów lub nauczymy Was nowych rzeczy – od zera!

psie rozmowy

lekcje komunikacji

psie_rozmowy

Psie rozmowy – zajęcia na których „tłumaczymy z psiego na ludzki”. To zajęcia dla każdego psa który skończył 5 miesiąc swojego życia. Psiaki na zajęciach mogą „rozmawiać” do woli a naszym zadaniem jest sprawdzić czy ich komunikacja jest prawidłowa oraz podpowiedzieć właścicielowi nad czym może popracować ze swoim psem.

spacery socjalizacyjne

leśnym szlakiem

spacery_lesne

Braki w kontaktach socjalnych działają na Wasze psy negatywnie. Nasi pupile zapominają psiego języka, stają się nerwowi na widok innych psów, a przedłużony pobyt na kanapie poszerza je w pasie. Rozwiązanie? Spacer integracyjny!

Spacer to okazja do socjalizacji szczeniaka, podrostka i psa dorosłego, czyli nauki SPOKOJNEGO przebywania z innymi psami. Taki spacer jest zaspokajaniem naturalnej potrzeby kontaktów społecznych. To też pomoc w naprawie niektórych psich problemów – lękliwy pies nabywa pewności siebie i odwagi, natomiast nadpobudliwe i wrogo nastawione psy nabywają ogłady. Oczywiście, tylko wtedy, jeśli opiekun zadba o bezpieczeństwo psa i będzie trzymał się reguł

spacero-treningi miejskie

spacerotrening

Twój pies nadmiernie ekscytuje się na widok innych psów lub ludzi? Ciągnie na smyczy i jest głuchy na polecenia przewodnika? To wydarzenie jest dla Ciebie! Unikalne połączenie spaceru socjalizacyjnego z treningiem pozwoli Twojemu psu na przepracowanie emocji i zmniejszenie ich do poziomu, w którym jest w stanie pracować z przewodnikiem. WySpacerujemy psy, wpleciemy trochę komend i sztuczek, aktywnie spędzimy razem czas! To bardzo prosta lekcja dla Twojego psa, a równocześnie tak trudna: nie każdy pies służy do zabawy, nie każdy człowiek służy do głaskania. Regularna praca z psem nauczy go trzymać emocje na wodzy, by nie wyrywać rąk właścicielowi, słuchać poleceń i grzecznie mijać inne psy i ludzi.

wyluzujmy się

wyluzujmy_sie

Pies biega za piłką pół godziny i wciąż mu mało? Nie tędy droga! Na wybiegu gania z kumplami jeszcze dłużej i dalej nic? A może jest nieśmiałym obserwatorem otoczenia i potrzebuje rozruszania się? Może w towarzystwie innych psów staje się zestresowanym sztywniakiem? Lub jego stawy nie są już takie sprawne, a długie spacerki go przerastają? Jeśli chcesz wiedzieć jak efektywnie i pozytywnie dla zdrowia i mózgu Twojego psa zmęczyć go żeby potrafił się wyluzować zapraszamy na zajęcia. Dobierzemy aktywności dla psa w każdym wieku! Zależy nam na dobrej zabawie, edukacji, zachowaniu zdrowia, a w efekcie dobrej jakości snu i relaksu!

Zajęcia sezonowe – sezon ciepły!

bez strachu

bez_strachu

Wprowadzenie elementów zabawy oraz toru przeszkód w życie lękliwego psa to wspaniały sposób na podniesienie jego pewności siebie, nawiązanie relacji z opiekunem oraz zbudowanie wzajemnego zaufania. Na placu pokonujemy ograniczenia, uczymy zabaw rozwijających psi mózg i otwieramy zamknięte w sobie psiaki. Zajęcia odbywają się w małej grupie, więc psy uczą spokojnego przebywania w towarzystwie innych psów i ludzi. Na zajęcia zapraszamy psiaki lękliwe, niepewne, strachliwe.

Zajęcia sezonowe – sezon ciepły.

świetlica wieczorowa

pies

Kiedy za oknem brzydka pogoda, a z psem trzeba wyjść – zabierz swojego psiaka do świetlicy w Akademii. Przy ciepłym świetle , w cieplej sali pobawimy się, poćwiczymy na luzie, powęszymy w zabawkach, ruszymy głowami i spędzimy razem czas. Twój pupil wróci szczęśliwy i zmęczony, a Ty nie wrócisz przeziębiony. Zajęcia oczywiście odbywać się będą z właścicielami.

Zajęcia sezonowe – sezon zimny i deszczowy!

mijanki!

mijanki

Mijanie innego psa na ulicy to koszmar? Na widok innego psa, Twój ciągnie jak parowóz? Ekscytuje się i wyrywa ci ręcę z barków? A może kładzie się i zastyga jak słup soli? I za każdym razem pakuje się przez to w problemy. A może należy do klasy szczekaczy zawodowych? Zapraszam na lekcje mijania! Nauczycie się mijać inne psy bez wchodzenia z nimi w interakcje, wysyłania komunikatów ciałem i poprawnej pracy smyczą. W końcu kluczem do sukcesu jest regularny trening! To tylko (dla psa AŻ!) 30 minut treningu, za każdym razem z innym partnerem! To trening potrzebny każdemu psu, w każdym wieku!

Uwaga! Psy agresywne są wpuszczane na zajęcia PO konsultacji behawioralnej, gdy dostaną zielone światło od swojego behawiorysty-prowadzącego 🙂