dla aktywnych

studia psy-chodź-tu-logii

kurs zaawansowany st. 1

zaaw

Kurs posłuszeństwa zaawansowanego (I stopnia) przeznaczony jest dla psiaków, które ukończyły posłuszeństwo podstawowe w szkole dla psów lub szkoliły się we własnym zakresie w domu. Podnosimy poprzeczkę! Podczas kursu Twój psiak doprecyzuje znane wcześniej komendy, nauczy się wykonywać komendy w odległości oraz w ruchu. Będziemy pracować również bez smyczy, wzmacniać przywołanie, podnosić poziom rozproszeń! Dodamy do tego elementy dogfitness!

Zwykły trening nudzi Twojego psa? A może masz w domu pracoholika? Nadmiar energii siedzi w ogonie? Zapraszamy na zajęcia!

dog-torat

kurs zaawansowany st. 2

zaaw2

MIEJSKI FIT MASTER! Kurs przeznaczony dla psów, którym ciągle mało! Przeszliście przez kursy podstawowe i zaawansowane a wasz pies chce więcej? Nie macie motywacji, żeby ćwiczyć w domu, samemu, potrzebujecie większych rozproszeń? Ten kurs jest dla Was! Łączymy posłuszeństwo, sztuczki i fitness, żeby wycisnąć z Waszych psiaków całą energię! Ćwiczymy tylko w terenie, za każdym razem w innej lokalizacji. Do elementów, które znacie dodajemy pracę na odległość, w grupie psów, tworzenie łańcuchów zachowań i układów z wielu sztuczek. Jest możliwość dostosowania ćwiczeń do sugestii i preferencji uczestników!

Karnet active

solo lub w duecie

Projekt bez tytułu

Nosework, dogfitness, treibball albo Rally-O? Nie wiesz co wybrać? Wybierz wszystko! Skorzystaj z naszego pakietu sześciu lekcji, indywidualnie lub w duecie! Odkryj w czym Twój pies jest dobry, zobacz jaka aktywność odpowiada Tobie! Już dzisiaj kup KARTĘ ACTIVE lub ACTIVE DUO.

1) Nosework polega na wykrywaniu przez psa zapachu, nadaje się dla psów w każdym wieku i każdej kondycji zdrowotnej. Dyscyplina sportowa pozwalająca rozwijać niesamowity zmysł węchu psa, ciekawa zabawa na chłodne i deszczowe dni w domu oraz na tropienia podczas spacerów i wycieczek

2) Zajęcia Rally Obedience, czyli posłuszeństwo na luzie. Zadanie polega na przejściu toru złożonego ze stacji (znaków), na których trzeba wykonać kolejne zadania. Na tabliczkach znajdziecie komendy, które już znacie (np. siad-waruj), albo których w ramach zajęć będziemy się uczyć (np. zwrot w lewo o 270 stopni z psem przy nodze).

3) Dogfitness wszechstronny trening, który wykorzystuje sprzęt rehabilitacyjny taki jak platformy i piłki. Pies podnosi swoją kondycję fizyczną, zwalcza otyłość, uczy się koordynacji ruchowej. Różnorodność ćwiczeń pomaga stopniowo pokonywać bariery strachu i stawać się coraz pewniejszym siebie psem. Może być wykorzystywany u psów wystawowych do budowania poprawnego chodu, postawy oraz rozbudowy mięśni.

4) Treibball – Zwany czasami „zaganianiem piłek”. Jest to stosunkowo nowy sport polegający na tym, że pies w jak najkrótszym czasie przyprowadza piłki gimnastyczne do bramki, w której stoi przewodnik. Sport ten angażuje psa nie tylko fizycznie, ale także męczy psychicznie, sukces zależy od wzajemnej komunikacji między psem a przewodnikiem.

Klub aktywności

klub_aktywnosci

WCIĄŻ WAM MAŁO?! Zapraszamy do klubu aktywności!

Twój pies potrafi wykonać już wszystkie podstawowe komendy, a 2h spacer nie jest w stanie zmęczyć potFFFora? Szukasz sposoby na regularny wysiłek fizyczny i umysłowy dla psa, ale w luźny i mniej zobowiązujący sposób? Chcesz zakosztować rozmaitych aktywności, ale nie na szczeblu profesjonalnym, tylko dla zabawy? Dołącz do klubu! Poszalej na przeszkodach na pre-agility, spróbuj swoich sił na torze posłuszeństwa rally-o, naucz się zaganiać piłkę do bramki podczas lekcji treiball i pędź jak wiatr przed hopki i tunele na zajęciach hoopers!

Tu NIE ma obowiązkowych co-miesięcznych składek. Płacisz za wybrane miesiące, w zależności od Twoich możliwości czasowych.