O nas

cały zespół
Akademia to miejsce łączące pasjonatów: behawiorystów, trenerów i rehabilitantów. Nie jest to zwykła „szkoła dla psów”! Łącząc wiedzę z wielu dziedzin, oferujemy nowy poziom usług. Kompleksowość i indywidualne podejście można odczuć nawet podczas kursów grupowych. Oferujemy pomoc w wychowaniu i wyszkoleniu psów od szczeniaka. Pomagamy przystosować się do nowego życia psom po adopcjach. Dla aktywnych właścicieli aktywnych psów oferujemy zajęcia z Rally-O, treningi miejskie oraz psi fitness. Rehabilitujemy psy po wypadkach i operacjach (i nie tylko, bo mieliśmy kilka szczurków na fizjoterapii) koty króliki też oraz prowadzimy terapię behawioralną. Podejmujemy się pracy zarówno z psami lękliwymi, nadmiernie ekscytującymi, jak i agresywnymi.
Ale także takimi , których problemami są chodzenie na smyczy, brak skupienia czy przywołanie.
Wyzwania nam nie straszne!

Zespół

Nasz zespół to mieszanka różnych zawodów i różnych osobowości! Chociaż jesteśmy różni, jedno nas łączy: chcemy zarażać naszą pasją i uczyć jak kochać psy jeszcze lepiej! Poznajcie Nas bliżej!
79966085_2496216300663994_1162582376409202688_n
Mgr inż. behawiorystyki zwierząt Dagmara Han-Luterek: behawiorysta, trener, współzałożycielka szkoły Akademia Pana Psa.
Swoją wiedzę zdobywała na studiach, specjalistycznych kursach, seminariach i obozach dla psów trudnych. Uwielbia psy z charakterem: nie boi się agresji, ujarzmia ekscytację. Jest pełną pozytywnej energii trenerką, która zaraża uśmiechem. Do pracy z psami podchodzi wszechstronnie, nie stawiając na jedną metodę pracy, uciekając od schematów i kierując się wiedzą naukową. Pokazuje, jak prosto osiągnąć równowagę w życiu z psem problemowym i odzyskać radość ze spacerów! Stawia na edukację i wzajemne zrozumienie 🙂

Paula Wyszyńska: behawiorysta, trener i fizjoterapeuta małych zwierząt, współzałożycielka szkoły Akademia Pana Psa.

Swoją wiedzę popiera wieloma latami praktyki, pracowała w schroniskach i współpracowała z fundacjami stawiając psy na nogi fizycznie i psychicznie. Przez 3 lata aktywnie prowadziła dom tymczasowy, głównie dla szczeniaków i psów wycofanych. Wychowała około 40 maluchów, a do dzisiejszego dnia los porzuconych psich dzieci nie jest jest obojętny Uwielbia pracę z psami lękliwymi, bo „nie ma nic piękniejszego, niż widok psa rozkwitającego płatek po płatku”. Jako trener stawia przede wszystkim na pracę indywidualną, zaawansowane komendy i sztuczki! Fizjoterapia małych zwierząt to jej druga miłość, oprócz psów, jej pacjentami zdarzają się być szczury

11906803_898096326893183_4489153688883590777_o
kasia
Katarzyna Witek: inż. behawiorystyki zwierząt, masażysta psów i kotów.
Rozwija swoją wiedzę nie tylko w zakresie behawioru i szkolenia psów. Każde zwierzę ma dla niej interesującą stronę. Uwielbia pracować nad psim lękiem poprzez zabawę i edukację. Swoją pracę inżynierską poświęciła rozwojowi i socjalizacji szczeniąt. Wie jak pracować ze zwierzętami w każdym wieku i w różnych stanach zdrowotnych, praktykę odbyła w klinice dla zwierząt i szkole dla psów. Z przyjemnością uczy właścicieli dobrego dotyku i jak z niego korzystać zarówno w sytuacjach trudnych jak i życiu codziennym.
Paulina Szczygielska: inż. Behawiorystyki zwierząt, zoofizjoterapeuta, trener DogFitness.
Ma za sobą wiele kursów, seminariów i warsztatów związanych z masażem, szkoleniem zwierząt. Cały czas zdobywa nową wiedzę aby doskonalić swoje umiejętności. Przyszłość wiąże ściśle ze zwierzętami. W pracy zoofizjoterapeuty łączy zdrowie fizyczne i komfort psychiczny zwierzęcia w jedną całość, która wpływa na szybszy powrót do zdrowia. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, dobranym indywidualnie do pacjenta jest w stanie każdego psa postawić na łapy. W trakcie szkoleń bazuje na metodach pozytywnych, zamieniając trening w świetną zabawę.
69336634_2400009193569016_2875394619426734080_n